Ratsavarustuse tellimine/ostmine

Kui leiad endale meie lehelt midagi meelepärast, siis saada meile lihtsalt e-mail info@piaffe.ee!
Saadame sulle vastu arve ja postiga saatmise korral lisandub ka postikulu (Smartposti ja Omniva hinnakirja järgi vastavalt kappide suurusele alates 3€.

Kui sulle meeldiv toode on juba meil laos olemas, siis läheb kättetoimetamisega aega paar päeva - saadame kauba välja peale arve tasumist.
Kui sinu soovitud toodet veel laos ei ole, siis võta meiega ühendust ja anname sulle teada, kui kiiresti kauba kätte saame. Olenevalt toote maksumusest võime küsida ka ettemaksu. Kui kaup on käes, võtame sinuga ühendust ja lepime kokku, kuidas toimub kauba üleandmine.

Kui ostad sadula ning tellid sinna juurde ka muud varustust (jaluserihmad, sadulavöö, jalused, muu varustus endale või hobusele), siis on soodustus KÕIGI tellitavate toodete pealt 10% (peale sadula)!

Sadula tellimine

Kutsu meid enda juurde talli sadulaid proovima! Harjumaa piires maksab kohaletulek 20 €, demosadulate proovimine on tasuta. Kaugemale on kohaletulek vastavalt kokkuleppele (sõidukilomeetrite järgi). Kui peale proovimist kahe nädala jooksul otsustad mõne meie sadula kasuks, võtame sadula hinnast juba makstud 20 € maha. 

Kui leiad Ikonicu valikust endale ja hobusele meelepärase sadula ja oled tellimisest huvitatud, tuleb tasuda ettemaks poole sadula hinna ulatuses. Kohe, kui ettemaks on laekunud, saame tellimuse ära teha ning peale seda peaks sadul kohale jõudma paari-kolme nädala jooksul. Kui see on kohal, tuleb tasuda ka ülejäänud summa. Bates ja Wintec sadulatel tuleb tellimiseks tasuda 100% toote maksumusest.

 Ikonicu sadulatel kuulub sobiv esikaar ja selle paigaldamine ostuhinna sisse. Kui teie hobusel on vajalik sadula täielikuks sobima saamiseks lisaks ka paneele toppida, siis saame aidata organiseerimisega ning see maksab orienteeruvalt 30-40€ lisaks.