IKONIC Classic üldsadul 1101

Poolsügava istmega üldsadul. Suured põlvepadjad ees ja säärepadjad taga toetavad ratsanikku maksimaalselt.

 

Sadulal on laiad paneelid, mis jaotavad ratsaniku raskuse võimalikult ühtlaselt hobuse seljale. Paneelid on integreeritud alumisse hõlma, tänu millele saab ratsanik olla hobusele võimalikult lähedal. Samuti on tehtud alumine hõlm pisut lühemaks kui ülemine, mis samuti lähendab kontakti hobuse külje ja ratsaniku jala vahel. Sadulavöötripid on jaotatud laiema ala peale, mis hoiavad sadula lamedalt vastu hobuse selga. Lai kanal võimaldab liikuda hobuse õlgadel vabalt ning ei pitsita selgroogu. 

 

 

 

 

 

 

Värvid: must, havana pruun (tume), nut pruun (heledam)

Istme suurused: 16,5", 17", 17,5", 18"

 

Laoseis: Olemas demosadul

Hind 1250€

IKONIC Comfort üldsadul 1102

Sügava istmega üldsadul, sobib rohkem koolisõidu või kestvusratsutamist harrastavale ratsutajale. Hõlm on pikem ja jaluse saab samuti pikemaks panna. Suured põlvepadjad ees ja säärepadjad taga toetavad ratsanikku maksimaalselt.

 

Sadulal on laiad paneelid, mis jaotavad ratsaniku raskuse võimalikult ühtlaselt hobuse seljale. Paneelid on integreeritud alumisse hõlma, tänu millele saab ratsanik olla hobusele võimalikult lähedal. Samuti on tehtud alumine hõlm pisut lühemaks kui ülemine, mis samuti lähendab kontakti hobuse külje ja ratsaniku jala vahel. Sadulavöötripid on jaotatud laiema ala peale, mis hoiavad sadula lamedalt vastu hobuse selga. Lai kanal võimaldab liikuda hobuse õlgadel vabalt ning ei pitsita selgroogu. See sadul mahutab väga hästi ära ka kõrge turja.

 

Värvid: must, havana pruun (tume), nut pruun (heledam)

Istme suurused: 16,5", 17", 17,5", 18"


Hind 1250€