Athena takistussõidu jalused

Tech Athena jalused on valmistatud alumiiniumist ning kokku pandud roostevabast terasest kruvidega. Jalused on anodiseeritud, et säilitada nende esteetiline välimus. Tallaosal on teravad "hambad", mis hoiavad jala kindlalt paigal ega lase jalusel kergelt paigast ära minna. 

Kaal: 340 g

Tallaosa mõõdud: 125x65mm

Kalle: 4°

Läikivad

Saadaolevad värvid: must, sinine, kuldne, hõbe, punane, roheline, pruun, titanium, roosa, roosakuld  

 

 

 

 

 

 

Laoseis: Tellimisel

Hind 148.95€

Tech Venice turvajalused

Tech Venice turvajalused disainitud vabastamaks ratsaniku jalga jalusest kukkumise korral. Jaluste välimisel küljel on lahtikäiv osa, mis avaneb vajaduse korral ja pärast seda tõmmatakse vedru abiga kinni tagasi. Avaneva osa otsa peal on magnetid, mis hoiavad jaluse kasutamise ajal kindlalt kinni - avanemine on võimalik ainult teatud surve avaldamisel. 

Jalused on valmistatud alumiiniumist ning kokku pandud roostevabast terasest kruvidega. Jalused on anodiseeritud, et säilitada nende esteetiline välimus. Tallaosal on teravad "hambad", mis hoiavad jala kindlalt paigal ega lase jalusel kergelt paigast ära minna. 

 

 

 

 

 

 

Kaal: 540 g

Tallaosa mõõdud: 125x65mm

Kalle: 0°

Läikivad

Saadaolevad värvid: sisemine osa hõbedane; välimine külg must, sinine, kuldne, hõbe, punane, roheline, pruun, titanium, roosa, roosakuld 

sisemine osa must; välimine külg must, sinine, kuldne, hõbe, punane, roheline, pruun, titanium, roosa, roosakuld 

Laoseis: Tellimisel

Hind 264.95€